rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Kiemas

Go down 
AutoriusPranešimas
Ariel
Aš esu blondinė, todėl kalbėk labai lėtai.
Ariel

Pranešimų skaičius : 66
Reputacija : 1

Kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiemas   Kiemas Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 2:30 pm

Kiemas Flczmh
Atgal į viršų Go down
Ariel
Ariel

Kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 8:47 pm

Atvažiavus taksi iš jos išlipo smulki mergina. Šviesūs plaukai plaikstėsi nuo vėjo, o žydros akys bėgiojo po visą kiemą. Baigusi dairytis nerangiai sugraibė rankinės viduje piniginę ir sumokėjo už kelionę. Apėjusi mašiną išsitraukė lagaminus iš bagažinės ir pastatė netoli ant pievelės. Mielai besišypsodama padėkojo vairuotojui ir šis atbula išvažiavo iš keliuko, o jauna mergaitė nulydėjo akimis mašiną, kol ji nedingo tolimame horizonte. Tylėdama bandė nuraminti drugelius kylančius iš skrandžio į paviršių nuo šio jaudulio. Pasiėmusi savo rankinę bei vieną iš lagaminų nuėjo šiek tiek gūždamasi.
Atgal į viršų Go down
Ariel
Ariel

Kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas Icon_minitimePen. 12 17, 2010 6:36 pm

Išbėgo į kiemą ir nuėjusi prie likusių lagaminų vos ne vos įtalpino juos į rankas, metras po metro įveikinėjo atstumą iki namo. Per penkias minutes nutempė juos iki laiptelių ir dar penkias užtruko tempdama visus lagaminus ant laiptelių.
Atgal į viršų Go down
Ariel
Ariel

Kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas Icon_minitimePen. 12 17, 2010 7:36 pm

Išėjo iš namo ir vis dar besidairydama ėjo žmonių pramintu takeliu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Kiemas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiemas   Kiemas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Kiemas
Atgal į viršų 
Puslapis 11