rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share

Koridorius

Go down 
AutoriusPranešimas
Ariel
Aš esu blondinė, todėl kalbėk labai lėtai.
Ariel

Pranešimų skaičius : 66
Reputacija : 1

Koridorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Koridorius   Koridorius Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 5:42 pm

Koridorius 2n1f89c
Atgal į viršų Go down
Ariel
Ariel

Koridorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridorius   Koridorius Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 8:56 pm

Arielė išsitraukusi raktus iš kišenės atrakino duris ir įėjusi pastatė lagaminą prie įėjimo, o rankinę gražiai padėjo ant kėdutės, stovėjusios šalia veidrodžio. Kritiškai nužiūrėjo save veidrodyje ir atsiduso. Jai atrodė, kad išsikraustyti bus smagu, pasijus laisva, bet dabar ji jautėsi kaip tuščias butelys vandenyno begalybėje. Viena, be paramos, be šeimos, be draugų.
Ėmė graužti sąžinė, kad ji taip prašėsi dėdės jai dovanų nupirkti namą užsienyje, o dabar, kai gavo ko norėjo, Arielė tuo nelabai džiaugėsi. Tik iš gerų manierų ji nieko nesakys tėvams apie didelį akmenį jos širdyje.
Nusprendusi vėliau sunešti visus lagaminus Arielė nusiėmė striukę ir pakabino ją į spintą. Nusiavė batus, gražiai juos pastatė į spintos apačią ir užsimetusi savo rankinę ant peties, smalsiai besidairydama nuėjo į koridoriaus galą, prie kitų kambarių.
Atgal į viršų Go down
Ariel
Ariel

Koridorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridorius   Koridorius Icon_minitimePen. 12 17, 2010 6:25 pm

Atėjusi greitai apsiavė batus jų nė neužsisegdama ir užsimetusi striukę nubėgo į kiemą.
Atgal į viršų Go down
Ariel
Ariel

Koridorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridorius   Koridorius Icon_minitimePen. 12 17, 2010 6:37 pm

Įėjo su lagaminais ir išdėliojo visus koridoriuje. Sugalvojo apsidairyti po apylinkes, nuėjusi į svetainę greitai grįžo su rankine rankose ir išėjusi iš namų užrakino po savęs duris.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Koridorius Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koridorius   Koridorius Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Koridorius
Atgal į viršų 
Puslapis 11