Another life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Svetainė

Go down 
AutoriusPranešimas
Ariel
Aš esu blondinė, todėl kalbėk labai lėtai.
Ariel


Pranešimų skaičius : 66
Reputacija : 1
Join date : 2010-12-15
Age : 32

Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 5:44 pm

Svetainė Ixgx2w
Atgal į viršų Go down
Ariel
Aš esu blondinė, todėl kalbėk labai lėtai.
Ariel


Pranešimų skaičius : 66
Reputacija : 1
Join date : 2010-12-15
Age : 32

Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 9:04 pm

Įėjusiai į svetainę Arielei net kvapą užgniaužė. Viskas buvo erdvu, šviesu, sutvarkyta, su baldais. Vis dar šiek tiek gūždamasi nuėjo prie sofos, nusiėmė rankinę ir priversdama save nerūpestingai numetė rankinę į sofos kitą galą, bet iš karto pasijuto nejaukiai ir priėjusi prie kito sofos galo gražiai pastatė rankinę.
Viduje jautėsi kaip paskutinė kvaiša, kuri turėdama didelius savo "rūmus" bijo net tiesiog numesti rankinę. Pasiėmė pultelį ir dėl fono įsijungė televizorių. Arielė mėgo tylą, bet buvo visiškai prie jos neįpratusi, nes Aliaskoje, namuose, visuomet virdavo karšti pokalbiai, diskusijos. Priėjusi prie lango atitraukė užuolaidas ir susiraukė nuo staigios saulės spindulių papuolusių į akis. Taip ir liko stovėti žiūrėdma pro langą.
Atgal į viršų Go down
Ariel
Aš esu blondinė, todėl kalbėk labai lėtai.
Ariel


Pranešimų skaičius : 66
Reputacija : 1
Join date : 2010-12-15
Age : 32

Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitimePen. 12 17, 2010 6:25 pm

[i]Pabudo iš miego. Apsidairė vis dar apsimiegojusi. Pasižiūrėjusi į laikrodį nuėjo į kiemą sunešti visų lagaminų.[/]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė.
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Another life :: Ariel's house-
Pereiti į: