Another life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pažįsti mane? Užjaučiu...

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Miley
Somebody is inlove.... <3
Miley


Pranešimų skaičius : 53
Reputacija : 0
Join date : 2010-12-15

Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 2:51 pm

Jei kas esat silpnų, nervų galite jungti lauk iš karto [įspėjimas rimtas], o kas bandysit laikytis, skaitykit toliau...



Taigi, esu Gabija. Tokia maaaaaža Gabija - man tik 11. Kaip laukiu gegužės 24,. Tada bent metais paūgėsiu. Aš to taip laukiu...
Gyvenu beveik prie jūros. T.y. Klaipėdoje. Myliu šį miestą, nors mokyklos ne iš geriausių. O ir daugelio pribambasų nėr (net knygos "Tiltas į Terabitiją")...
Mėgstu skaityti, kurti, plepėt su draugėm ir žaist "Tiesą - drąsą". Būtinai per darbų pamokas. Nes mokytojas nekreipia dėmesio. O ir apie meilės reikalus galima išsikalbėti (ką mes su Vaida ir darom ;DDD). Taip pat mėgstu mokytis. Nežinau, gal man koks laidelis atsijungęs, bet man tai patinka. Nors ir esu moksliukė, nesu nuoboda (kaip galvoja daugelis, tačiau pirštais nebadysim. Tiesa, jų čia nėra...).
Taigi. Jei dar neišsigandot, įdedu fotkę. Tada jau gausit šoką ;DDD
Kairėj [click]
Grybai (ne)valdo!!! [click]
Veido nerasta ;DDD [click]


P.S. Čia visi mane pažįstat ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Adel
There comes a time where you fade to the blackness..
Adel


Pranešimų skaičius : 303
Reputacija : 3
Join date : 2010-12-15

Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 8:42 pm

nervina tavo savikritiškumas ;)
sveika ;]]
Atgal į viršų Go down
Katherine
Bitches is not about good manners to interpret
Katherine


Pranešimų skaičius : 407
Reputacija : 1
Join date : 2010-12-14
Age : 29
Miestas : Viduklė
Humor : Erelis, erelis~ subinėj sūrelis. ;DD

Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 8:46 pm

Esi tikrai pernelyg savikritiška. Patikėk, nėra taip blogai kaip apie save manai. Net jei nesi apti gražiausia, kiekvienas gražus savaip.
Atgal į viršų Go down
http://diamond-stars.forumlt.com
Miley
Somebody is inlove.... <3
Miley


Pranešimų skaičius : 53
Reputacija : 0
Join date : 2010-12-15

Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 2:10 pm

Savikritiškumas? Aš be jo, ne aš... Sutrenktos smegenėlės ir viskas... Nieko nepadarysi.
Gal praeis... ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Adel
There comes a time where you fade to the blackness..
Adel


Pranešimų skaičius : 303
Reputacija : 3
Join date : 2010-12-15

Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 2:27 pm

Ne sutrenktos smegenėlės, o per didelis dėmesio troškimas, manyčiau :)
Atgal į viršų Go down
Miley
Somebody is inlove.... <3
Miley


Pranešimų skaičius : 53
Reputacija : 0
Join date : 2010-12-15

Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 2:30 pm

Kažkaip man nelabai atrodo... Aišku, kaip kam. Bet man tas savikritiškumas... Padeda siekt ar kaip pasakyt... Na, nežinau, kaip tiksliai pasakyt...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pažįsti mane? Užjaučiu... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pažįsti mane? Užjaučiu...   Pažįsti mane? Užjaučiu... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pažįsti mane? Užjaučiu...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Another life :: Mes-
Pereiti į: